Tomáš Jílek

TV dokument Bohouše Rouba

!!! DÍKY MOC !!!

Aktuality

Není pomoc jako pomoc

01.05.2018 18:23
Jak se věci mají, aneb není pomoc jako pomoc ... Všechny Vás na tomto místě zdravím a děkuji Vám za Vašipodporu, kterou mi zachováváte. Věřím, že tento článek dočtete až dokonce. Tutozprávu jsem se rozhodl napsat především proto, abych uvedl na pravou míru, jakse to má s výstavbou domu a jak...
Rok se s rokem sešel a já si uvědomil, že moje stránky jsou ladem a Vy moji čtenáři jste se o mně nemohli dočíst nic nového. A že toho nového jsem zažil a prožil. Proto to napravuji a přikládám výčet svých zážitků a svého zdravotního stavu. Nejdříve začneme mým zdravotním...

Lednová aktualita 2016

25.01.2016 14:34
Dovolte nám, abychom Vám popřáli do nového roku 2016 mnoho zdraví, štěstí a úspěchy v osobním i pracovním životě. Na úvod se omlouvám, že jsme Vás neinformovali a stránky zůstávaly bez aktualizací. Nyní jsme již vše napravili. O Tomovi jste se v této informační výluce mohli dozvědět...

Dubnová aktualita

29.04.2015 22:57
Přeji Vám příjemné slunečné dny, které panují v těchto dnech. Sluníčko je zdrojem energie, kterou musíme přijímat, aby nám bylo lépe na duši. Děkuji všem, kteří navštívili Toma v posledních měsících a potěšili ho svoji přítomností, řekli mu něco nového a dodali mu sílu do dalších dní....
Zdravím Vás všechny, po delší odmlce, za níž se omlouvám, ale jsem jenom člověk. V prvé řadě bych Vám chtěla popřát do nového roku mnoho zdraví, štěstí a pracovních a osobních úspěchů. Hlavně mnoho optimismu a úsměvů na tváři, protože s ním to jde mnohem lépe. Děkujeme Vám za finanční...
3. 5.  2015 v 9.00 na Staroměstském náměstí budeme připraveni se postavit na startovací čáru Volkswagen maratonu Praha. Poběží 3 štafety sestaveny ze zdravotních sester a fyzioterapeutů Rehabilitační kliniky Malvazinky v tričkách sponzorských firem, které pomohou splnit Tomášův sen, vrátit se...
Děkujeme všem organizátorům Memoriálu V. I. Lenina a s tím spojenou tombolu. Děkujeme všem, kteří jste se této tomboly zúčastnili, a věříme, že tyto peníze Toma posunou dál.   Děkuji Vám, vážím si Vaši pomoci.   Markéta Drašarová Přítelkyně Tomáše Jílka

NOVINKY

26.09.2014 10:58
Dobrý den Vám všem, kteří na Toma nezapomínáte a dáváte mu sílu v podobě Vašich vzkazů, videí, fotek, finanční podpory, organizace různých akcí na Tomovu podporu,… Moc si toho vážíme a děkuji Vám za to. Věřím, že Toma to vždy povzbudí a vyloudí mu to úsměv na tváři. Zdravotní stav Toma: Zuby...

Novinky

05.07.2014 11:48
Zdravím Vás všechny, kteří finančně, slovem nebo pozdravem podporujete Toma. Děkuji Vám, opravdovým kamarádům, kteří na něj myslíte a podporujete ho v jeho nelehkém boji. Tom tento týden absolvoval dvou hodinový zubařský zákrok, kdy mu byly vytrženy osmičky, nervy ze dvou zubů a zbytek...
Děkuji Vám za veškeré finanční příspěvky, za veškerou Vaši pomoc, které využíváme, protože nejsem odborníci na všechno a rady jsou vzácné. Posílám Vám všem i pozdrav od Toma.            Tom se zabydlel na klinice na Malvazinkách, i když se mu...
1 | 2 | 3 >>

Cesta... pro Tomáše 
(Martin Langr a JAM BOOM, Pardubice, klub Ponorka, 5.10.2013)

Podpořte Tomáše online - každé Vaše slovo je kouzlo !! (psát nové příspěvky můžete na této stránce dole)

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

AlbertBor 06.06.2018
The prostate related is the central portion of a male's reproductive :. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The men's prostate is situated just while watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it will always be really really irritating and inconvenient for your patient as his urinary system is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and prostate cancer.Prostate infection, often known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related symptom in men younger than 55 yrs . old. Infections in the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common coming from all forms of prostate infection. It is due to bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is really a condition associated with a particular defect inside gland and also the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be due to trauma towards the urinary tract or by infections from other parts of the body. A patient may feel testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it may be treated by removal in the prostate defect accompanied by the utilization antibiotics and NSAIDs to help remedy the soreness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not to establish the cause of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur because of unknown infectious agents while other feel that intensive exercise and heavy lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a suitable diet is important. These are some with the actions you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is necessary for general health and will also also maintain your urinary track clean.

2. Some studies declare that a few ejaculations each week will help to prevent prostate type of cancer.

3. Eat red meat moderately. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef a week will raise the risk of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a proper diet with cereals, vegetable and fruits to make sure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most critical measure to adopt to be sure a normal prostate is usually to opt for regular prostate health screening. If you are forty years of age and above, you ought to go for prostate examination one or more times per year.

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

AlbertElaky 27.05.2018
The men's prostate is the central part of a male's the reproductive system. It secretes fluids that assisted in the transportation and activation of sperm. The prostate is situated just while watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it will always be really miserable and inconvenient for your patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and prostate type of cancer.Prostate infection, also called prostatitis, is the most common prostate-related symptom in men younger than 55 years of age. Infections in the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common coming from all kinds of prostate infection. It is a result of bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated through the use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to relieve the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of a particular defect inside gland and the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be brought on by trauma to the urinary tract or by infections originating from other areas from the body. A patient may go through testicular pain, small of the back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal with the prostate defect accompanied by the use antibiotics and NSAIDs to take care of the soreness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of most prostatitis cases; however, researchers have not to determine the causes of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and high lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper diet is important. These are some from the actions you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for general health and it'll also keep your urinary track clean.

2. Some studies suggest that a few ejaculations a week will help to prevent cancer of the prostate.

3. Eat red meat without excess. It has been shown that consuming a lot more than four meals of beef a week will raise the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients essential for prostate health.

The most important measure to look at to make certain a normal prostate is to select regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you ought to opt for prostate examination one or more times a year.

Pozdrav pro bojovnika

Ivan 10.05.2016
Zdar Tome
obdivuji tvoji vytrvalost a dusevni silu. Bojuj dal a nikdy se nevzdavej. Nevim, jak jsi na tom s virou v boha, ale i kdybys neveril v nej, muzes porad verit v sebe. Zivot ma smysl v kazdou chvili. Az budes mit krizi, tak mysli na to, ze jsi vzorem silne vule a odhodlani pro ostatni. Pro me jsi. Kdyz mam ja slabou chvilku, tak si vzpomenu na tebe a jdu dal. Diky
Ivan

MĚLA JSEM RADOST,

JÁRA A KULINA ŠVARCOVI 01.01.2016
že tě zase vidím, že jsi doma, že to jde, sice pomalu, ale jistě k lepšímu, bezvadný, jen ta ventilace plic, ta mne mrzí, můj Kulina ji prý měl kratší dobu, no, nedá se nic dělat, musíš to ty i tví zlatí rodiče a příbuzní vydržet, jste obdivuhodní.Přejeme zdraví, pohodu, sílu, to všechno výdržet a boží požehnání. Švarcovi

přání

Zdenek 01.01.2016
Dobrý den Tomáši,
právě jsem zhlédnul reportáž v událostech Čt, ze které jsem se o Vás dozvěděl. Máte můj obdiv za odhodlání i vůli, kterou vynakládáte a prokazujete v této Vaši nelehké situaci. Zároveň jste mi i inspiraci, jelikož sám nyní prožívám nelehké období svého života. Přeji Vám mnoho dalších sil, odhodlání i lásky Vašeho nejbližšího okolí. To samé přeji Vašim rodičům. S úctou Zdeněk

Bailey Matthews

J. 30.07.2015
Ahoj Tomáši, posílám odkaz na jednoho malého-velkého borce. Obrovský respekt k takový vůli, nezdolnosti a síle touhy.Třeba ti to taky trochu pomůže v těžších chvilkách.
https://rungo.idnes.cz/video-nejdojemnejsi-zabery-kluk-po-obrne-sam-dokoncil-triatlon-pv7-/behani.aspx?c=A150729_150457_behani_pil

život je dar

švarcovi 14.07.2015
vážený tomáši, moc tě chci ještě osobně pozdravit, někdy si na tebe vzpomenu, jak se ti daří, dokud dýcháš a myslíš, máš pořád šanci žít zajímavý dobrodružný život, vím to, mám už čtrnáct let muže tetraplegika, který jezdí na el. vozíku, ovládá ho přes ramenním kloub a s tyčkou v puse je počítačem schopen podnikat, komunikovat, sledovat atd., ale to se musel učit, tak ti přeju nejen zdraví, hodně humoru, ale hlavně hodně sily,síly,síly, to všechno psychicky vydržet, jsi pořád pěkný kluk, tak ahoj, já zase někdy napíšu. jára a kulina

Ahoj Tome,

Bára 05.07.2015
bojuj, nevzdávej se!!! Doufám, že se Tvůj stav od poslední zveřejněné zprávy zlepšil!! Držím palce

Pozdrav

J. 23.04.2015
Ahoj Tomáši,
pořád na tebe myslíme a držíme palce k dalším krůčkům ke zlepšení zdravotního stavu, k vnitřní síle a hlavně dobré mysli, protože s ní se dá dosáhnout velmi mnoho.
Ahojda.
J+B+B

andel

andrea housová 09.04.2015
Tome to musíš dát prostě bojuj.Moje mamka umírá na rakovinu a chce taky bojovat ale už to nejde je moc pozdě.bezmoc je zoufalství .ty bojuj.

Re: andel

Markéta D. 13.04.2015
Andy, děkujeme za podporu. I Vám hodně sil v těžkých chvílích. Držte se. M+T

Zdravím

J. 23.03.2015
Ahoj Tomáši,

jsou na tom někteří lidi i hůř. A ty děláš pokroky, tak se drž a neztrácej dobrou mysl a naději. Vsadím se, že to zvládneš a postupně pár krůčků a i mnohem víc časem dokážeš,chlape jeden.

Stále hlavu nahoře

Mašíci a babička 10.03.2015
Ahoj Tome a Markéto,
Určitě procházíte různými stavy , chápu že někdy je dobře někdy hůř ,ale je důležité zůstat pozitivní a mít hlavu nahoře.
Máte náš obrovský obdiv i vaši rodiče,brácha a kamarádi jak bojujete a perete se s tím.Myslím ,že málokdo si dokáže uvědomit co to je v tom být už takovou dobu.
Moc na Vás myslíme a posíláme sílu a energii.

Bude lip, jen věř

George Kabele 22.02.2015
Ahoj Tomáši,

Asi trochu vim jak ti je....
Take mam problem s michou, mam ji jen narušenou po absesu krční páteře. Na to ze me bylo řečeno ze nikdy nebudu chodit jsem dopadl dobre protože jsem si to nikdy nechtěl dat připustit a věřil jsem ze se z toho alespoň trochu dostanu. Dnes chodím, sice se někdy hrozne motam jak nějaký opilec protože moje rovnováha nejni moc dobra.
Proste si musíš věřit a nikdy to nevzdávaj !! Je videt ze jsi bojovník tak bojovníkem zůstaň. Ber jeden za druhým a buď pozitivní.
Držím ti palce a posílám ti malý příspěvek na konto.
George K.

Re: Bude lip, jen věř

Tom 28.02.2015
Zdravim vas, dekuji za prispevek a i ja vam preji, at se vam dari a jeste jednou moc dekuji. Tom

Tomovi

Alena a Vojta Pomezí 29.12.2014

Ahoj Tome,zdravíme Tě a přejeme Ti,aby jsi měl

sílu bojovat a držíme palce,aby všechno dobře dopadlo

a zase se potkali na zimáku.

Mašíci 08.12.2014
Ahoj Tome,
nejdřív přijmi pozdrav od všech z Chrudimi.Jsme moc rádi,že pořád bojuješ a i když je to dlouhá a namáhavá cesta, tak se nevzdáváš a máš plno plánů do budoucna.Moc Ti i vám přejeme ,aby to dobře dopadlo z domečkem a se vším co si s Markétkou plánujete.Už se těšíme,až k Vám přijedeme na kafčo a provedeš nás po novém domku :o)
Chápu že v nemocnici to není úplně ono,ale i tak měj pozitivní myšlenky a raduj se z maličkostí.
zdraví J+M+A+S Mašíci J+M+N+A Langříci a babička Alenka

Petr #27 03.12.2014
Ahoj Tome,
drž se, makej pořád dále a věř :-)

Ahoj

Lucka 19.10.2014
Ahoj Tome,
zdravím do Prahy. Díky za dobré zprávy :-). Zuby už tě snad netrápí a snad ani žádný bacil. :-) Často ne Tebe myslím, jak se Ti daří a jak se Ti chce či nechce cvičit a absolvovat další možné či nemožné zdravotní úkony...Určitě Ti to občas leze na nervy a nechce se Ti, ale je potřeba bojovat, zatnout zuby a makat dál..Pokroky jsou třeba malé, chtěl bys určitě větší, ale všechno má svůj čas a já věřím, že to dokážeš a jednou, třeba na Lenina přijdeš po svých a pak i poběžíš. Člověk časem ztrácí trpělivost, všechno trvá moc dlouho a nejde to tak, jak by chtěl, ale jednou se to určitě zlomí, věř tomu.Tak se drž, myslíme na Tebe. L.

potěšující slovo :)

Karel Kříž 17.10.2014
ahoj Méďo :) ...
Vidím, že zde dlouho není žádný příspěvek a vím jak rád to čteš, tak taky něco přidám :) ..
Je to přesně 3 týdny, co jsem jel s Markét do Prahy (už z Poličky), chtěla si číst, bohužel na to nějak nezbyl čas, probrali jsme spoustu věcí (samozřejmě i tebe)... Takže vím, jak se na sebe oba vždycky těšíte, co zažíváš na klinice, jaké pokroky děláš atd. Samozřejmě tyto informace mám i díky této stránce, ale přece jen osobní kontakt je něco jiného :) ... Chtěl jsem ti říct, že se těším, až se zase uvidíme, až třeba zajedeme na koupaliště do Sebranic, nebo podnikneme jinou akcičku :) ..
Chybíš ohromné spoustě lidí, avšak tvůj hrdinský přístup dodává nám všem kolem sílu a dává nám všem krásný příklad, jak bychom měli v životě bojovat a neztrácet naději :) takže ti chci poděkovat a popřát ti spoustu síly, bude ještě potřeba, avšak věřím, že vidina bydlení v "rodné hroudě" a parta těch nejlepších přátel, včetně lásky Markéty a tvých nejbližších tě přivede zpět domů do Širokého dolu a třeba příštího Lenina už budeš sledovat na vlastní oči :) ..
Snad tě má slova potěšila a dodala zase trochu toho dobrého pocitu, že na to nejsi sám :) takže hlavu vzhůru a drž se :) jo a ještě jedna věc, plácni za mě nějakou sestřičku po zadku :)))

Vyhraješ

ZŠ Široký důl 19.09.2014


Tome doufáme že si v pořadku spomínáme na tebe v dobrém učitelky


Eliška Kopecká

Lenka Kopecká

NIC NENÍ JEN TAK

SIR-J 05.09.2014
AHOJ TOME. NIC SE NEDĚJE BEZ PŘÍČINY A TOBĚ SE ZMĚNIL ŽIVOT OD ZÁKLADU. I TOHLE MÁ SVŮJ DŮVOD, I KDYŽ ASI NE ÚPLNĚ ZJEVNÝ. VŽDY, KDYŽ SE STANE NĚCO RADIKÁLNÍHO, MUSÍME PŘEMÝŠLET. ALE NE O TOM, PROČ SE TO STALO, ALE O TOM, Z JAKÉHO DŮVODU. PRO TEBE JE TOHLE PŘÍLEŽITOST. PŘÍLEŽITOST POCHOPIT VĚCI, KTERÉ JSI JAKO ZDRAVÝ NECHÁPAL. KAŽDÝ ŽIVOT, KTERÝ JE NÁM DÁN, MÁ SVŮJ SMYSL. SMYSLEM KAŽDÉHO ŽIVOTA (NEJEN TVÉHO, ALE TŘEBA I MÉHO NEBO KOHOKOLI JINÉHO) JE POSUNOUT SE DÁL. DÁL VE VNÍMÁNÍ OKOLNÍHO SVĚTA, VNÍMÁNÍ CELÉHO VESMÍRU, ALE HLAVNĚ SÁM SEBE. CÍLEM JE POCHOPIT A DOSTAT SE K URČITÉ INFORMACI. KAŽDÁ INFORMACE, KTEROU DOSTANEME NEBO KTERÁ NÁS NAPADNE ČI NÁM DOJDE, NÁS POSOUVÁ DÁL. K NĚKTERÝM INFORMACÍM SE DOSTÁVÁME SNADNO (TO JSOU TY MÉNĚ DŮLEŽITÉ, ALE I PŘESTO POTŘEBNÉ) A K JINÝM SE MUSÍME KUPŘÍKLADU DOSTAT ZPŮSOBEM, KTERÝ NÁM NENÍ ZROVNA PŘÍJEMNÝ. TÍMHLE VŠÍM SE DOSTÁVÁME BLÍŽ, BLÍŽ K SVÉMU VLASTNÍMU "OSVÍCENÍ", POCHOPENÍ TOHO VŠEHO, K POCHOPENÍ SMYSLU SVÉHO VLASTNÍHO ŽIVOTA A V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ EXISTENCE JAKO TAKOVÉ. JAK UŽ JSEM PSAL NA ZAČÁTKU, DOSTAL JSI PŘÍLEŽITOST. PŘÍLEŽITOST POCHOPIT. ANI JÁ NEVÍM, CO MÁŠ POCHOPIT NEBO CO SE MÁŠ TÍMTO NAUČIT A PROTO PŘEMÝŠLEJ. AŽ POCHOPÍŠ A NAUČÍŠ SE TO, CO MÁŠ POCHOPIT A NAUČIT SE, UZDRAVÍŠ SE. TO MI MŮŽEŠ VĚŘIT.

Drž se chlape

Pepa 21.07.2014
Tome, všichni věříme že zase budeš zažívat ten pocit, kdy ti za zády řve hasičská stříkačka a ty běžíš pro svůj tým, drž se chlape.

Ahoj

Lucka 19.07.2014
Ahoj Tome,
určitě jsi sledoval mistrovství a slyšel jsi všechny ty sportovce a fanoušky, kteří ti fandili a fandí a nepočítám ani nás, všechny fanoušky u počítačů, kteří do Svitav nemohli a taky ti fandíme a držíme pěsti. Určitě ti přišlo líto, že tam nemůžeš být a sportovat, ale stejně tak doufám, že tě ta podpora lidí naplnila sílou a bojovností do dalších dní, které máš na své cestě. Drž se, Tome, ahoj. Lucka

Bojovník :)

Sanny 19.07.2014
Je až neuvěřitelné, jak Tom bojuje... proto Ti přeju, aby ses co nejdřív uzdravil a mohl zase běhat a dělat to, co Tě baví! Věřím, že se tomu tak stane, si silný člověk s odhodláním bojovat a nevzdávat se. To se jen tak nevidí. Budu držet palce, abys byl co nejdřív zase fit. Drž se Tome, myslíme na Tebe! :)

Trpelivost prinasi ruze

David Vondal 16.07.2014
Ahoj Tome, mas pred sebou dlouhou cestu. Davam ti silu, davam ti energii a ty mej trpelivost. Vse dobre dopadne :)

Ahoj

Michal 12.07.2014
Ahoj Tome,
přeji ti brzké uzdravení a hlavně to nevzdávej, bojuj do posledních sil jsi přece Hasič a my ni nevzdáváme :) .. jsi jeden z nás tak maš velkou podporu :) brzo se uzdrav :)
Záznamy: 1 - 27 ze 152
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>