Tomáš Jílek

Podpořte Tomáše online - každé Vaše slovo je kouzlo !! (psát nové příspěvky můžete na této stránce dole)

Ahoj Tome,

Hanka 09.12.2013
na těchto stránkách nejsem poprvé, až teď jsem si řekla, že ti napíšu. Neznám tě, ty neznáš mě, ale hodně často myslím na to, jak neuvěřitelně se ti otočil život. Mám doma úplně malou holčičku, která je neskutečně potrhlá a pořád mi někde padá a naráží, ale vždycky se zvedne a je tak plná života, že ho ze sebe musí někdy i pořádně vyječet. Zatne pěstičky, celá zrudne a ječí na celý svět tak nahlas, že z toho skoro praskají bubínky:-). Je s ní neskutečná zábava. Když čtu o tom, jaké děláš pokroky, tak mi to připomíná ji. Myslím, že v sobě máš stejnou, možná mnohem větší energii, někde tam pořád je, ale probudit ji je obrovsky těžké. Prosím, udělej to a já slibuju, že se ti pokusím pomoci, jak to jen půjde. Jsem ráda, že máš kolem sebe tolik přátel, jeden z nich patří i k mým přátelům. Je skvělý, že se ti zkouší pomáhat, kde to jen jde. Moc tě zdravím, posílám pozdrav "aoj" také od naší malé Kačenky. Hanka a Kačenka