Tomáš Jílek

Podpořte Tomáše online - každé Vaše slovo je kouzlo !! (psát nové příspěvky můžete na této stránce dole)

Cesta

Jana 16.10.2013
Ahoj Tomáši, ráda bych Ti i já chtěla napsat pár slov...sice jsme se doposud nepotkali...odkaz sdílela moje příbuzná, ale dotklo se mně to u srdce a cítila jsem potřebu napsat Ti pár slov... I já jsem se před nějakým časem potýkala s vážnou chorobu a vím, že to není jednoduché... nebudu psát, že vím, jak se cítíš, protože to víš, jedině Ty sám...ale je úžasné, že máš kolem sebe tolik lidí, kteří Ti stojí po boku, jsou připraveni Tě podporovat a pomáhat Ti... To, co se Ti stalo, je hrozné...je to životní zkouška, která Tě má něco naučit...a protože jsi jí přežil, tak máš na to aby jsi zvládl a zvládneš jí ...vím, že to zní jako "klišé" ...ale věz, že Tě to ohromně posílí...každá naše nemoc či úraz v životě, nás mají něco naučit a ukázat nám cestu, s níž jsme v životě sešli...více najdete v psychosomatice a určitě by Ti hodně pomohl zkušený psychoterapeut...( Jsem sice z Opavy, ale jsem lékařka a kolegy mám po celé republice, tak kdyby jsi měl zájem, snad bych Ti dokázala pomoct a najít šikovneho terapeuta. ) Moč Tě zdravím a přeji Ti hodně sil. Jana